Dnes je 18.10.2017

Svátek má Lukáš

18. 10. 2017

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a místy i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 12 až 16°C, při slunečnu kolem 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Dobrušský zpravodaj

Dobrušský zpravodaj pyšnící se obdivuhodnou více než padesátiletou tradicí přinášíme už několik let v elektronické podobě na městském webu. Na počátku letošního roku výrazně změnil svoji podobu. Papírový ve větším formátu A4 má barevnou obálku a uvnitř je dvoubarevný s černobílými fotografiemi. Všechny domácnosti v Dobrušce jej dostávají zdarma do schránek. Na webu www.mestodobruska.cz jej najdete v plnobarevné podobě. S koncem roku 2016 se uzavřela desetiletá historie Dobrušského listu, druhého měsíčníku vydávaného městem Dobruška. Výtisky listu lze nalézt na našem webovém archívu. Přejeme příjemné chvíle při pročítání nového Dobrušského zpravodaje na internetových stránkách www.mestodobruska.cz.

Kontakty:
e-mail:   zpravodaj@mestodobruska.cz, redaktor@mestodobruska.cz
telefon: 494 629 658, 777 418 749

Redaktor:
Miroslav Sixta

Kancelář redakce:
nám. F. L. Věka 11, Dobruška (3. patro)