Dnes je 22.1.2019

Svátek má Slavomír

22. 1. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -8 až -12°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Dobrušský zpravodaj

Dobrušský zpravodaj pyšnící se obdivuhodnou více než padesátiletou tradicí přinášíme už několik let v elektronické podobě na městském webu. Na počátku roku 2017 výrazně změnil svoji podobu. Papírový ve větším formátu A4 má barevnou obálku a uvnitř je dvoubarevný s černobílými fotografiemi. Všechny domácnosti v Dobrušce jej dostávají zdarma do schránek. Na webu www.mestodobruska.cz jej najdete v plnobarevné podobě. S koncem roku 2016 se uzavřela desetiletá historie Dobrušského listu, druhého měsíčníku vydávaného městem Dobruška. Výtisky listu lze nalézt na našem webovém archívu. Přejeme příjemné chvíle při pročítání nového Dobrušského zpravodaje na internetových stránkách www.mestodobruska.cz.

Kontakty:
e-mail:   zpravodaj@mestodobruska.cz, redaktor@mestodobruska.cz
telefon: 494 629 658, 777 418 749

Redaktor:
Miroslav Sixta

Kancelář redakce:
nám. F. L. Věka 11, Dobruška (3. patro)

číslo 1 - leden 2019