Dnes je 22.1.2019

Svátek má Slavomír

22. 1. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -8 až -12°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Dotazník - Chcete bydlet v Dobrušce?

Typ: ostatní
Město Dobruška připravuje výstavbu domu s malometrážními byty vhodnými jako bydlení startovací nebo pro seniory. Bytový dům bude situován v místě křížení ulic Františka Kupky a Na Příčnici naproti základní škole. Půjde o třípodlažní objekt s vlastním výtahem, v němž se bude nacházet 17 bytů 1+kk o výměře cca 41 m2. Každý byt bude mít vlastní sociální zařízení, komoru (sklad), kuchyňský kout a lodžii. Byty i celý dům budou kompletně bezbariérové. Vytápění bytů zajistí městská teplárna. Dům bude mít vlastní zahradu a parkoviště s 9 stáními, z nichž 2 budou určena pro invalidy. V domě bude vybíráno tržní nájemné.

Vyplněním níže uvedeného dotazníku zvýšíte své šance na získání nájemního bydlení v našem městě.
Vytvořeno: 8. 1. 2019
Poslední aktualizace: 8. 1. 2019 08:19