Dnes je 27.4.2018

Svátek má Jaroslav

27. 4. 2018

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Hnědé nádoby na bioodpad

Typ: ostatní
Oddělení životního prostředí Městského úřadu Dobruška oznamuje, že ve spolupráci s Technickými službami města Dobrušky byly rozmístěny do sběrné sítě hnědé nádoby na bioodpad. Prosíme občany, aby do těchto nádob odkládali pouze odpady vyznačené na příslušné nádobě, to je zbytky ovoce a zeleniny, citrusy a jiné tropické ovoce, čajové sáčky, kávovou sedlinu, skořápky, slupky, zeminu z květináčů, uvadlé květiny a podobně. Prosíme občany, aby do těchto nádob neodkládali posekanou trávu a listí ze zahrad, pro tyto odpady slouží komunitní kompostárna. Děkujeme vám, že třídíte odpady.

Vytvořeno: 12. 1. 2018
Poslední aktualizace: 12. 1. 2018 13:33