Dnes je 21.10.2018

Svátek má Brigita

21. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Hnědé nádoby na bioodpad

Typ: ostatní
Oddělení životního prostředí Městského úřadu Dobruška oznamuje, že ve spolupráci s Technickými službami města Dobrušky byly rozmístěny do sběrné sítě hnědé nádoby na bioodpad. Prosíme občany, aby do těchto nádob odkládali pouze odpady vyznačené na příslušné nádobě, to je zbytky ovoce a zeleniny, citrusy a jiné tropické ovoce, čajové sáčky, kávovou sedlinu, skořápky, slupky, zeminu z květináčů, uvadlé květiny a podobně. Prosíme občany, aby do těchto nádob neodkládali posekanou trávu a listí ze zahrad, pro tyto odpady slouží komunitní kompostárna. Děkujeme vám, že třídíte odpady.

Vytvořeno: 12. 1. 2018
Poslední aktualizace: 12. 1. 2018 13:33