Dnes je 27.5.2019

Svátek má Valdemar

27. 5. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, během odpoledne až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Odstávka dodávky el. energie

Typ: ostatní
Upozorňujeme, že ČEZ Distribuce, a. s., provede odstávku dodávky el. energie v úterý 27. listopadu od 7 hodin 30 minut do 15 hodin 30 minut ve Lhotě u Dobrušky a ve čtvrtek 29. listopadu od 8 do 11 hodin v Dobrušce – ulici Na Poříčí. Přesná čísla popisná domů, kde bude odstávka probíhat, jsou uvedena na oznámení společnosti v místě plánované odstávky nebo vám je na požádání sdělí v Informačním centru v Dobrušce.

Vytvořeno: 26. 11. 2018
Poslední aktualizace: 26. 11. 2018 16:33