Dnes je 21.10.2018

Svátek má Brigita

21. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Odstávku dodávky el. energie

Typ: ostatní
Upozorňujeme, že ČEZ Distribuce, a. s., provede odstávku dodávky el. energie v úterý 25. září od 7:30 do 11:30 hodin v Dobrušce – ulici Solnické a Za Univerzitou a na Šubertově náměstí a od 11:30 do 15 hodin v ulici Javorové, Křovické a Novoměstské, dále ve středu 26. září od 7:30 do 11:30 hodin v ulici Mělčanské a ve čtvrtek 27. září od 7:30 do 15 hodin v ulici Opočenské a v Mělčanech. Přesná čísla popisná domů, kde bude odstávka probíhat, jsou uvedena na oznámení společnosti v místě plánované odstávky nebo vám je na požádání sdělí v Informačním centru v Dobrušce.

Vytvořeno: 24. 9. 2018
Poslední aktualizace: 24. 9. 2018 17:21