Dnes je 24.1.2018

Svátek má Milena

24. 1. 2018

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na východě zpočátku místy déšť nebo sněžení, na horách a postupně místy i v nižších polohách polojasno. Denní teploty 1 až 5°C, při slunečnu kolem 8°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Odvolání ředitele ZŠ Fr. Kupky Dobruška

Typ: ostatní
Na základě usnesení Rady města Dobrušky byl ke dni 30. června 2017 odvolán z funkce ředitele Základní školy Františka Kupky pan Roman Novák. Důvodem odvolání je závažné porušení právních povinností vyplývajících z činnosti, úkolů a pravomocí na vedoucím pracovním místě ředitele. Rada města Dobrušky při svém rozhodování ve věci vycházela ze zjištění České školní inspekce a šetření Policie České republiky a postupovala v souladu se školským zákonem č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání.

Vytvořeno: 30. 6. 2017
Poslední aktualizace: 30. 6. 2017 13:36