Dnes je 23.7.2017

Svátek má Libor

23. 7. 2017

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Odvolání ředitele ZŠ Fr. Kupky Dobruška

Typ: ostatní
Na základě usnesení Rady města Dobrušky byl ke dni 30. června 2017 odvolán z funkce ředitele Základní školy Františka Kupky pan Roman Novák. Důvodem odvolání je závažné porušení právních povinností vyplývajících z činnosti, úkolů a pravomocí na vedoucím pracovním místě ředitele. Rada města Dobrušky při svém rozhodování ve věci vycházela ze zjištění České školní inspekce a šetření Policie České republiky a postupovala v souladu se školským zákonem č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání.

Vytvořeno: 30. 6. 2017
Poslední aktualizace: 30. 6. 2017 13:36