Dnes je 18.11.2017

Svátek má Romana

18. 11. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Odvolání ředitele ZŠ Fr. Kupky Dobruška

Typ: ostatní
Na základě usnesení Rady města Dobrušky byl ke dni 30. června 2017 odvolán z funkce ředitele Základní školy Františka Kupky pan Roman Novák. Důvodem odvolání je závažné porušení právních povinností vyplývajících z činnosti, úkolů a pravomocí na vedoucím pracovním místě ředitele. Rada města Dobrušky při svém rozhodování ve věci vycházela ze zjištění České školní inspekce a šetření Policie České republiky a postupovala v souladu se školským zákonem č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání.

Vytvořeno: 30. 6. 2017
Poslední aktualizace: 30. 6. 2017 13:36