Dnes je 22.9.2017

Svátek má Darina

22. 9. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, na Moravě a ve Slezsku místy s deštěm nebo přeháňkami. Denní teploty 14 až 18°C, při trvalejším dešti jen 12°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Odvolání ředitele ZŠ Fr. Kupky Dobruška

Typ: ostatní
Na základě usnesení Rady města Dobrušky byl ke dni 30. června 2017 odvolán z funkce ředitele Základní školy Františka Kupky pan Roman Novák. Důvodem odvolání je závažné porušení právních povinností vyplývajících z činnosti, úkolů a pravomocí na vedoucím pracovním místě ředitele. Rada města Dobrušky při svém rozhodování ve věci vycházela ze zjištění České školní inspekce a šetření Policie České republiky a postupovala v souladu se školským zákonem č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání.

Vytvořeno: 30. 6. 2017
Poslední aktualizace: 30. 6. 2017 13:36