Dnes je 25.5.2017

Svátek má Viola

25. 5. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, na SV zpočátku až zataženo, ojediněle přeháňky. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Průzkum potřebnosti sociálních služeb. Zapojte se!

Vážení občané,
v měsíci květnu probíhá na Dobrušsku průzkum potřebnosti sociálních služeb. Akci organizuje Odbor sociálních věcí a zdravotnictví (OSVZ) MěÚ Dobruška dotazníkovou metodou.
Dne 16. května pomohou s distribucí anonymních dotazníků zřetelně identifikovatelní žáci dobrušského gymnázia. Prokážou se průkazem, který je opravňuje k účasti na dotazníkovém šetření.
Dotazníky v elektronické podobě jsou dostupné od 15. května do 31. května na webu města Dobrušky.
Pro vyplnění klikněte prosím na odkaz:
goo.gl/forms/qiKywZnw4ZX2cO642.
Dotazníky v listinné podobě jsou k dispozici v Informačním centru na náměstí F. L. Věka, v Informačním centru Opočno na Kupkově náměstí 247, v dobrušské pečovatelské službě, na odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ, v Městské knihovně Dobruška, v Rodinném centru Sedmikráska, ve Volnočasovém klubu Vješák, ve Farní charitě Dobruška, na kontaktním pracovišti Úřadu práce ČR v Dobrušce a na místních obecních úřadech ve správním obvodu obce s rozšířenou působností (ORP) Dobruška.
Prosíme všechny občany, kterých se problematika sociálních služeb dotýká, a ty, kterým není tato oblast lhostejná, o vyplnění dotazníku a jeho odevzdání do 31. května na sběrných místech, kterými jsou:
webové stránky města Dobrušky
Informační centrum města Dobrušky
Informační centrum Opočno
Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Dobruška
místní obecní úřady v rámci ORP Dobruška

Předem děkujeme za spolupráci při vyplňování dotazníků a za projevenou vstřícnost během dotazníkového šetření při oslovení žáky Gymnázia Dobruška, kteří projevili zájem o pomoc při realizaci průzkumu.
pracovníci OSVZ MěÚ Dobruška

Bližší informace vám sdělí:
Ing. Mgr. Simona Dolková       494 629 621
Mgr. Bohuslav Matys               494 629 625