Dnes je 20.10.2018

Svátek má Vendelín

20. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Strategický plán města - dotazník

Průzkum spokojenosti občanů města Dobrušky

Město v současnosti zpracovává STRATEGICKÝ PLÁN MĚSTA DOBRUŠKY. Pomozte nám jej vytvořit! Obsahovat bude strategické záměry a rozvojové priority pro příštích patnáct let. Proces strategického plánování vždy začíná průzkumy a analýzami, jejichž smyslem je mimo jiné hledání a popis problémů a výzev, kterým město čelí. Mezi nezbytné průzkumy, bez jejichž výsledků nelze ve strategickém plánování smysluplně pokračovat, patří v první řadě Průzkum spokojenosti občanů města Dobrušky. Názory a zkušenosti vás, obyvatel patří mezi jedny z nejdůležitějších podkladů pro strategické plánování. Vaše účast v průzkumu přispěje k přesnějšímu vymezení témat, jimiž by se měl plán zabývat. Máte-li zájem zapojit se do něj, VYPLŇTE TENTO DOTAZNÍK do konce října. Děkujeme.

Vytvořeno: 26. 9. 2018
Poslední aktualizace: 1. 10. 2018 15:29