Dnes je 27.5.2019

Svátek má Valdemar

27. 5. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, během odpoledne až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Strategický plán města - dotazník

Průzkum spokojenosti občanů města Dobrušky

Město v současnosti zpracovává STRATEGICKÝ PLÁN MĚSTA DOBRUŠKY. Pomozte nám jej vytvořit! Obsahovat bude strategické záměry a rozvojové priority pro příštích patnáct let. Proces strategického plánování vždy začíná průzkumy a analýzami, jejichž smyslem je mimo jiné hledání a popis problémů a výzev, kterým město čelí. Mezi nezbytné průzkumy, bez jejichž výsledků nelze ve strategickém plánování smysluplně pokračovat, patří v první řadě Průzkum spokojenosti občanů města Dobrušky. Názory a zkušenosti vás, obyvatel patří mezi jedny z nejdůležitějších podkladů pro strategické plánování. Vaše účast v průzkumu přispěje k přesnějšímu vymezení témat, jimiž by se měl plán zabývat. Máte-li zájem zapojit se do něj, VYPLŇTE TENTO DOTAZNÍK do konce října. Děkujeme.

Vytvořeno: 26. 9. 2018
Poslední aktualizace: 1. 10. 2018 15:29