Dnes je 15.12.2017

Svátek má Radana

15. 12. 2017

oblacnosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, od 400m srážky sněhové, od západu postupně až polojasno. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Tvorba strategického plánu města

Typ: ostatní
Máte nápady, jak udělat z Dobrušky lepší místo k životu? Nabízí se Vám jedinečná možnost "být u toho". Přihlaste se na e-mail strategie@mestodobruska.cz do 30. září, uveďte Vaše jméno a příjmení, zaměstnání a telefonní číslo na Vás a zapojte se do tvorby strategického plánu města. Předpokládáme, že tvorba strategického plánu bude zahájena v závěru letošního roku. Bezprostředně poté bychom Vás kontaktovali a sdělili Vám podrobnější informace.

Vytvořeno: 26. 7. 2017
Poslední aktualizace: 26. 7. 2017 10:19