Dnes je 18.10.2017

Svátek má Lukáš

18. 10. 2017

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a místy i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 12 až 16°C, při slunečnu kolem 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Tvorba strategického plánu města

Typ: ostatní
Máte nápady, jak udělat z Dobrušky lepší místo k životu? Nabízí se Vám jedinečná možnost "být u toho". Přihlaste se na e-mail strategie@mestodobruska.cz do 30. září, uveďte Vaše jméno a příjmení, zaměstnání a telefonní číslo na Vás a zapojte se do tvorby strategického plánu města. Předpokládáme, že tvorba strategického plánu bude zahájena v závěru letošního roku. Bezprostředně poté bychom Vás kontaktovali a sdělili Vám podrobnější informace.

Vytvořeno: 26. 7. 2017
Poslední aktualizace: 26. 7. 2017 10:19