Dnes je 17.8.2017

Svátek má Petra

17. 8. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Tvorba strategického plánu města

Typ: ostatní
Máte nápady, jak udělat z Dobrušky lepší místo k životu? Nabízí se Vám jedinečná možnost "být u toho". Přihlaste se na e-mail strategie@mestodobruska.cz do 30. září, uveďte Vaše jméno a příjmení, zaměstnání a telefonní číslo na Vás a zapojte se do tvorby strategického plánu města. Předpokládáme, že tvorba strategického plánu bude zahájena v závěru letošního roku. Bezprostředně poté bychom Vás kontaktovali a sdělili Vám podrobnější informace.

Vytvořeno: 26. 7. 2017
Poslední aktualizace: 26. 7. 2017 10:19