Dnes je 23.7.2017

Svátek má Libor

23. 7. 2017

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 17 až 13°C.

ČESKÉ HRADY A ZÁMKY NA MAPÁCH A PLÁNECH

v hracím profilu kina

Datum konání: 22. 5. 2017 - 26. 5. 2017

Místo konání: Malý sál Společenského centra - Kina 70, Komenského 70, 518 01 Dobruška

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 5.0 dní

Zdroj: Kulturní a sportovní zařízení města Dobrušky

Na výstavu srdečnou zvou starosta města Dobrušky, ředitel Vojenského geografického a hydrometeorologického úřadu Dobruška, ředitel Zeměměřického úřadu Praha a předseda Sdružení přátel Vojenské zeměpisné a povětrnostní služby.
Výstava bude slavnostně zahájena 22. května ve 13 hodin, pro veřejnost bude výstava otevřena dle hracího profilu Společenského centra - Kina 70.

Vytvořeno: 11. 4. 2017
Poslední aktualizace: 23. 6. 2017 23:44