Dnes je 18.11.2017

Svátek má Romana

18. 11. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

DÁMY Z ANIANE

Divadlo Palace Praha

Datum konání: 22. 11. 2017 začátek od 19:30

Místo konání: Společenské centrum - Kino 70, Komenského 70, 51801 Dobruška

Typ akce: divadlo

Organizátor: Neuvedeno

Zdroj: Kulturní a sportovní zařízení města Dobrušky

Marie a Ester. Dvě sestry, dva lidské příběhy opačných pólů lidské existence. Zatímco Marie si přinesla do rodného domu nekončící proud svých příběhů ze všech pařížských lokálů - těch skutečných i smyšlených, Ester si žila svůj poklidný život venkovské učitelky. Malé Aniane je pro Marii trochu těsné a tak stačí pár poznámek na místním trhu a zdejší pan děkan ztrácí svůj klid. Skupinka nezadaných mužů zralého věku začne sázet na nového manžela pro Marii... To všechno se děje za zdmi rodinného domu Marie a Ester. Ony ale mají jen samy sebe. Jen své vzpmínky, které se tak málo protínají. A čas se tak vleče.
Hrají: Daniela Kolářová, Dana Syslová, Jaromír Meduna, Melan Stehlík/ Jiří Čapka, Lucie Pernetová/ Michaela Sejnová.
Předprodej od neděle 5. listopadu od 15,30 hodin on line na www.kino.mestodobruska.cz

Vytvořeno: 17. 8. 2017
Poslední aktualizace: 11. 11. 2017 23:13