Dnes je 18.11.2017

Svátek má Romana

18. 11. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

MARCELA LUKEŠOVÁ - OBRAZY

v půjčovních hodinách městské knihovny

Datum konání: 1. 11. 2017 - 27. 11. 2017

Místo konání: Městská knihovna, Na Budíně 850, 518 01 Dobruška

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 27.0 dní

Poznámka: zdarma

Zdroj: Kulturní a sportovní zařízení města Dobrušky

Marcela Lukešová, rodným příjmením Hájková, pochází ze Slatiny nad Zdobnicí. Již v mládí začala malovat drobné obrázky. Inspirovalo ji kouzelné okolí její rodné vesnice a zejména chalupy.  Základy kresby a malby pochytila od svého třídního učitele pana Františka Žatečky a drží se jich dodnes. Nyní žije se svou rodinou v Přepychách. Letošní výstava v dobrušské knihovně je již její druhá, první se konala také v prostorách místní knihovny v říjnu 2015. V posledních dvou letech se zaměřila svými obrazy na Opočno a jeho okolí. Maluje také trochu podle přání svých příznivců. Ve své tvorbě chce i nadále pokračovat , má spoustu nápadů a inspirace.

Vytvořeno: 17. 8. 2017
Poslední aktualizace: 10. 11. 2017 23:13