Dnes je 18.7.2018

Svátek má Drahomíra

18. 7. 2018

zatazenosde

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

PRO TEBE COKOLIV

Divadlo Kalich

Datum konání: 23. 10. 2017 začátek od 19:30

Místo konání: Společenské centrum - Kino 70, Komenského 70, 51801 Dobruška

Typ akce: divadlo

Organizátor: Neuvedeno

Zdroj: Kulturní a sportovní zařízení města Dobrušky

Mateřská láska nemá žádné hranice. Takže když si vaše milovaná dcera usmyslí, že se chce stát humanitární pracovnicí v Africe, co uděláte? Samozřejmě ji podpoříte, protože pro ni byste udělali cokoliv! I kdyby to mělo znamenat, že se z kožešin převlečete do oblečení z biobavlny, sundáte paroží ze zdí a nově zařídíte celý byt, namísto steaku připravíte zeleninové hody a na výběrovou komisi zahrajete divadlo, že jste "alter-globalizační nadšenci", i když nemáte ponětí, co to je. A kdyby to bylo málo, z matky - zkorumpované právničky - udělejte obhájkyni lidských a zvířecích práv, otce - operního pěvce - vydávejte za sirotka v důchodu a bratra za afrického bojovníka za svobodu. Završte to adoptováním hluchého, slepého, pajdajícího králíka, a to by bylo, abyste nebyli přesvědčiví!
Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, Simona Lewandovska, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Kristián Kašpar.
Předprodej od neděle 1. října od 15,30 hodin on line na www.kino.mestodobruska.cz

Vytvořeno: 11. 4. 2017
Poslední aktualizace: 25. 1. 2018 10:41