Dnes je 26.4.2018

Svátek má Oto

26. 4. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 6 až 2°C.

ŠUBERTOVA DOBRUŠKA 2018

RODINA JE ZÁKLAD STÁTU

Datum konání: 25. 4. 2018 začátek od 19:30

Místo konání: Společenské centrum - Kino 70, Komenského 70, 51801 Dobruška

Typ akce: divadlo

Organizátor: Neuvedeno

Plné vstupné: 90 Kč

Poznámka: předprodej v IC

Zdroj: Kulturní a sportovní zařízení města Dobrušky

náhradní představení za zrušené ze dne 11. dubna
Jedná se o komedii z lékařského prostředí, kde se hlavní hrdina připravuje na velmi důležitou přednášku, která mu může odstartovat hvězdnou lékařskou kariéru. Nicméně pár minut před vystoupením dostane nečekanou návštěvu. Bývalá milenka, zdravotní sestra, se po 18 letech vrací do nemocnice, aby mu oznámila, že spolu mají dospělou dceru. Šokovaný lékař, kterému za dveřmi stojí manželka, musí za pomoci lží, blamáží a úplatných kolegů, z této situace nějak vybruslit. Bohužel se mu situace, i přes veškerou snahu, vymyká z rukou.

Režie: Irena Kozáková, hrají: Aleš Kučera, Zdeněk Mach, Jiří Žemlička, Dana Viková, Veronika Nekvindová, Irena Kozáková, Jaroslava Chaloupková, Zdeněk Šimek a další.

Divadelní soubor J. K. Tyl Meziměstí

Vytvořeno: 13. 4. 2018