Dnes je 19.4.2019

Svátek má Rostislav

19. 4. 2019

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

ŠUBERTOVA DOBRUŠKA 2019 - PŮJČKA ZA OPLÁTKU

9. ročník přehlídky amatérských divadelních souborů

Datum konání: 17. 4. 2019 začátek od 19:00

Místo konání: Společenské centrum - Kino 70, Komenského 70, 51801 Dobruška

Typ akce: divadlo

Organizátor: Neuvedeno

Zdroj: Kulturní a sportovní zařízení města Dobrušky

Jaká práva má vládce a jaká poddaný? Má člověk vůbec právo ovlávat a soudit druhého člověka a jaké jsou potom jeho povinnosti k sobě, k druhým, ke státu? Shakespearova "krutá pohádka" otřásá samými základy našeho sebevědomí individuálního i společenského. Podrobuje nemilosrdné zkoušce všechny naše míry i víry. A přece nakonec utvrzuje základní lidské i společenské hodnoty.
Režie: Lucie Kotěrová

Hrají: Lenka Házová, Václav Bříza, Jarmila Valterová, Věra Cejpková, Marcela Prouzová, Lucie Vacková, Irena Fišerová, Andrea Krákorová, Jiřina Grymová aj.

Abonentky na celou divadelní přehlídku a vstupenky na jednotlivá představení zakoupíte v IC Dobruška. Prodej zvýhodněných abonentek v ceně 210 Kč bude probíhat od 11. března od 8 hodin do 3. dubna. Vstupenky na jednotlivá představení v ceně 90 Kč budou k zakoupení od 25. března od 8 hodin.

Vytvořeno: 29. 1. 2019
Poslední aktualizace: 29. 1. 2019 13:44