Mimořádná pomoc pro rodiny s dětmi

Projekt Patron dětí, Nadace Sirius, ve spolupráci s OSVZ MěÚ Dobruška nabízí mimořádnou pomoc pro rodiny s dětmi, které jsou v těžké životní situaci. Pomoc je směřována sociálně a zdravotně znevýhodněným rodinám a jejich dětem, které se dostaly vlivem různých okolností do těžké životní situace. Takovými okolnostmi mohou dnes být i nutná vládní opatření proti šíření nového typu koronaviru. Kvůli těmto opatřením je mnoho rodin v situaci, kdy nemají na základní potřeby, jako jsou potraviny, hygienické pomůcky, léky a podobně.
Jedná se o finanční pomoc rodinám, které to opravdu potřebují. Ta je poskytována na každé jedno nezletilé dítě.
Pro pomoc je potřeba vyplnit žádost, kterou naleznete spolu s detailními informacemi o mimořádné pomoci zde: https://patrondeti.cz/koronapomoc.
V případě dotazů volejte:
INFO LINKA PATRON DĚTÍ: 601 188 166

Datum vložení: 6. 4. 2020 15:57
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2020 15:59

Strategický plán

dnes, středa 8. 12. 2021
oblačno 0 °C -6 °C
čtvrtek 9. 12. sněžení 0/-2 °C
pátek 10. 12. mírné sněžení 1/-6 °C

Soubor ke stáhnutí: Kino-Dobruska-12_2021_web.pdf, Typ: Adobe Portable Document Format, Velikost: 189.5 kB

Vánoce v Dobrušce

Divadelní představení