Nábor na Střední odbornou školu sociální a zdravotnickou

Blíží se termín podání přihlášek na střední školy, kdy se žáci základních škol rozhodují a vybírají to "správné povolání". Oblastní nemocnice Náchod nás požádala o zveřejnění náboru Střední odborné školy sociální a zdravotnické - EA Náchod.

Blíží se termín podání přihlášek na střední školy (28. února), kdy se žáci základních škol rozhodují a vybírají  to "správné povolání".

Nemocnice potřebuje vzdělané zdravotníky, nejenom lékaře, ale také ošetřovatelky, sestřičky a další nelékařské zdravotnické pracovníky, ve kterých je naše společná budoucnost!

Přidej se k nám!

Zdrávka v Náchodě je školou pro humanitně zaměřené žáky a klade důraz na praktické dovednosti. Máš ráda práci s lidmi? Zajímáš se o pomáhající profese? Přidej se k nám!

Škola tě připraví na náročnou a vysoce specializovanou práci ve zdravotnictví a v sociálních službách. Oblastní nemocnice v Náchodě ti poskytne špičková pracoviště v nových pavilonech pro vykonání tvé odborné praxe. Současně tu najdeš i pracovní uplatnění. Zdravotníci tě potřebují a předají ti své cenné zkušenosti.

Přijď studovat obory Praktická sestra, Sociální činnost či Ošetřovatel na zdrávku v Náchodě. Společně to zvládneme!

Mgr. Bc. David Hanuš
Střední odborná škola sociální a zdravotnická - EA Náchod
www.socea.cz

Datum vložení: 17. 2. 2021 15:50
Datum poslední aktualizace: 17. 2. 2021 16:11

Strategický plán města

8. 3. 2021

zatazenosesnezenim

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení, na jihu zpočátku až skoro jasno. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty -2 až -6°C.

MPP duben

Chcipomoct.cz