Dnes je 17.11.2019

Svátek má Mahulena

17. 11. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Odstávka dodávky el. energie

Typ: ostatní
Upozorňujeme, že ČEZ Distribuce, a. s., provede odstávku dodávky el. energie ve čtvrtek 8. srpna od 7 hodin a 30 minut do 16 hodin a 30 minut v Dobrušce – v ulici 1. máje, Fr. Kupky, Na Příčnici, Provozská a Svatodušská. Přesná čísla popisná domů a parcelní čísla pozemků, kde bude odstávka probíhat, jsou uvedena na oznámení společnosti v místě plánované odstávky, na webové adrese www.cezdistribuce.cz nebo vám je na požádání sdělí v Informačním centru v Dobrušce.

Vytvořeno: 7. 8. 2019
Poslední aktualizace: 7. 8. 2019 16:38