Postupné uvolňování protiepidemických opatření

Od pondělí 20. dubna bude moci otevřít své provozovny většina řemeslníků s výjimkou holičů, kadeřníků, pedikérů a dalších profesí, při nichž dochází k přímému fyzickému kontaktu s klienty, fungovat mohou začít autosalony a autobazary. Ze zákazu jsou nově vyňaty rovněž venkovní trhy a tržiště, i tam ale budou muset prodejci zajistit dodržení stanovených pravidel. Také budou moci otevřít salóny pro psy.
Za přesně daných pravidel se také budou moci konat malé svatby za přítomnosti nanejvýš deseti osob a na venkovní hřiště se budou moci k tréninku vrátit profesionální sportovci. I pro ně platí přísná pravidla, například omezení tréninkové skupiny na osm osob s výjimkou realizačního týmu, zákaz používat společné šatny a sprchy či zákaz provádět kontaktní cvičení. Sportovci, a to i ti rekreační, ale už budou mít povoleno při dodržení přísných hygienických pravidel používat toalety. Harmonogram na další dny naleznete v příloze.

Harmonogram uvolňování živností

uvolneni-schema-podnikatele-zivnostnici-23042020.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 54,87 kB
Datum vložení: 19. 4. 2020 22:17