město Dobruška

KONCERT NOVOMĚSTSKÉ FILHARMONIE

Kdy: 26. 4. 2020 18:00

Kde: Společenské centrum - Kino 70

K 700. výročí založení města Dobrušky Novoměstská filharmonie opět chystá nadupaný program, a i tentokrát se její fanoušci mají na opravdu na co těšit! Nadšení muzikanti se pod vedením charismatického dirigenta Jaroslava Rybáčka vydají do světa opery a věnují publiku unikátní program nabitý nejlepšími kousky z dílen operních velikánů.

Typ akce: hudba (koncert)

Překrásným áriím přidají na kouzlu, rozvernosti, ale i dramatičnosti sólisté Lucia Bildová (soprán), členka sboru Státní opery v Praze, Václava Štěpánová (soprán), studentka operního zpěvu na konzervatoři Teplice, a šarmantní sólista operního souboru Moravského divadla Olomouc a dobrušský rodák Martin Štolba (baryton).

Předprodej vstupenek od neděle 29. března od 15:30 hodin online na www.kino.mestodobruska.cz.

Adresa místa konání

Společenské centrum - Kino 70, Komenského 70, Dobruška, 51801

Organizátor

Neuvedeno
Zdroj: Kulturní a sportovní zařízení města Dobrušky
Datum vložení: 12. 11. 2019 11:03
Datum poslední aktualizace: 25. 2. 2020 10:50

Strategický plán města

3. 4. 2020

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Uzavření informačního centra

Informace ke zrušeným představením