Konzultace pro občany ke kotlíkovým dotacím

Královéhradecký kraj bude v Dobrušce pořádat dne 16. 6. 2020 od 15:00 do 18:00 v malém Sále společenského centra Kino 70 individuální konzultace pro občany k možnostem tzv. Kotlíkových dotací. Letos jde o poslední ročník dotace.
Zástupci Krajského úřadu Královéhradeckého kraje budou odpovídat na otázky, které mají občané ohledně kotlíkových dotací - většinou je to problematika čerpání kotlíkové dotace, proces od podání žádosti až po úspěšné ukončení projektu, vč. způsobu úhrady dotace.
Dále nabízí občanům metodickou pomoc s vyplňováním žádosti o dotaci a realizací projektu. Občany chtějí také informovat o rizicích, která hrozí, pokud se rozhodnou využít nabídek osobně neprověřených zprostředkovatelských firem. Administraci projektu výměny zdroje vytápění zvládnete s využitím této konzultace snadno. Pokud máte zájem o individuální konzultaci, přijďte v uvedený termín do malého sálu kina.

Datum vložení: 20. 5. 2020 16:56
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2020 16:57

Strategický plán

dnes, středa 1. 12. 2021