Dnes je 19.10.2019

Svátek má Michaela

19. 10. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Odstávka dodávky el. energie

Typ: ostatní
Upozorňujeme, že ČEZ Distribuce, a. s., provede odstávku dodávky el. energie v pondělí 30. září od 7 hodin a 30 minut do 15 hodin v Dobrušce – Křovicích a v úterý 1. října od 7 hodin a 30 minut do 11 hodin v ulicích 1. máje, Domašínská, Družstevní, Na Příčnici a Za Universitou a v úterý 1. října od 11 do 15 hodin v ulicích Družstevní, Solnická a Za Universitou. Přesná čísla popisná domů a parcelní čísla pozemků, kde bude odstávka probíhat, jsou uvedena na oznámení společnosti v místě plánované odstávky, na webové adrese www.cezdistribuce.cz nebo vám je na požádání sdělí v Informačním centru v Dobrušce.

Vytvořeno: 26. 9. 2019
Poslední aktualizace: 26. 9. 2019 14:51