město Dobruška

Odstávka dodávky el. energie

Upozorňujeme, že ČEZ Distribuce, a. s., provede odstávku dodávky el. energie ve středu 16. října od 7 hodin a 30 minut do 11 hodin v Dobrušce – v ulicích Mírová a Solnická a od 11 do 15 hodin v Dobrušce - v ulicích Čs. odboje a Čs. armády. Přesná čísla popisná domů a parcelní čísla pozemků, kde bude odstávka probíhat, jsou uvedena na oznámení společnosti v místě plánované odstávky, na webové adrese www.cezdistribuce.cz nebo vám je na požádání sdělí v Informačním centru v Dobrušce.

Datum vložení: 14. 10. 2019 16:31
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2019 16:31

2. 6. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, přechodně až zataženo, postupně místy přeháňky. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Vracení vstupného na akce

Přihlášky do kurzu tance

Soubor ke stáhnutí: Kino-Dobruska-06_2020-web.pdf, Typ: Adobe Portable Document Format, Velikost: 435.12 kB

Výstava František z Dobrušky