Potřebujete pomoc zorientovat se v těžké situaci? Nevíte na koho se obrátit se svým problémem?

Sociální pracovnice Odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Dobruška Vám nabízejí pomoc v různých tíživých životních situacích.

Sociální pracovnice Odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Dobruška Vám nabízejí pomoc v různých tíživých životních situacích. Poskytnou například základní i odborné sociální poradenství, pomohou s žádostí o sociální dávky, zprostředkují pomoc při potížích s dluhy a exekucemi, zajistí pomoc psychologů, psychoterapeutů, sociálních služeb.
Sociální pracovnice dále mohou pomoci zprostředkovat ochranné pomůcky (respirátory, roušky). Aktuálně mají k dispozici omezené množství respirátorů, které Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Dobruška získal pro občany v nouzi, kteří nemohou požádat z různých důvodů úřad práce o finanční podporu na jejich nákup, či pro seniory v nouzi nebo ohrožení, kteří si je nejsou schopni zajistit jiným způsobem. Sociální pracovnice mohou získat pro potřebné občany potravinovou pomoc i materiální pomoc ve formě ošacení.
Výkon sociální práce je i v situaci omezujících opatření zabezpečován v pracovní dny (v rámci povozní doby MěÚ) v úředních hodinách MěÚ Dobruška a v neúředních hodinách jsou řešeny neodkladné záležitosti na základě objednávky předem a akutní, nouzové a krizové případy.

V případě potřeby volejte 777 418 284, 606 743 984.

Datum vložení: 22. 3. 2021 13:50
Datum poslední aktualizace: 22. 3. 2021 13:53
Autor: Martin Kanta

Strategický plán města

17. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.

MPP duben

Chcipomoct.cz