Projekty města

Sprinterská dráha a dráha pro skok daleký pro ZŠ Fr. Kupky

Jedná se o provedení sportoviště a to sprinterské dráhy a rozběžiště s doskočištěm pro skok daleký. Sportoviště bude budované pro Základní školu Františka Kupky v Dobrušce. V rámci provedení sportoviště budou provedeny i terénní úpravy, kdy stávající terén bude odtěžen případně nasypán tak, aby nové sportoviště svým výškovým umístěním navazovalo na stávající florbalové hřiště u ZŠ Fr. Kupky. Součástí návrhu je i provedení přístupových ploch ze zámkové dlažby a vybudování zpevněné plochy u sportoviště. Tato plocha bude tvořena betonovou zasakovací dlažbou. Sprinterská dráha je navržena se třemi dráhami. Její délka je 60 m + 10 m pro doběh a 3 m před startovací čárou. Celková délka je tedy 73 m. Rozběžiště pro skok daleký bude mít délku 41 m, doskočiště bude mít délku 8 m. Po obvodě doskočiště budou osazeny lapače písku lemované záhonovým obrubníkem.

Informace o pomoci občanům Ukrajiny

Informace o pomoci občanům Ukrajiny

Strategický plán

dnes, úterý 7. 2. 2023