Dnes je 15.11.2019

Svátek má Leopold

15. 11. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Odstávka dodávky el. energie

Typ: ostatní
Upozorňujeme, že ČEZ Distribuce, a. s., provede odstávku dodávky el. energie ve čtvrtek 7. listopadu od 7 hodin a 30 minut do 15 hodin a 30 minut – v ulicích Čsl. armády, Na Poříčí, Nádražní, Opočenská a Tyršova. Přesná čísla popisná domů a parcelní čísla pozemků, kde bude odstávka probíhat, jsou uvedena na oznámení společnosti v místě plánované odstávky, na webové adrese www.cezdistribuce.cz nebo vám je na požádání sdělí v Informačním centru v Dobrušce.

Vytvořeno: 5. 11. 2019
Poslední aktualizace: 5. 11. 2019 14:59