město Dobruška
MěstoDobruška

Městský rozhlas

Zobrazeno 1-30 ze 1008

Pozvánka do kina

Datum: 5. 8. 2020

Společenské centrum Kino 70 zve na prázdninové promítání letního kina na koupališti v Dobrušce. Dnes ve 21 hodin uvádíme mysteriózní český thriller DARIA, v pátek 7. srpna ve 20 hodin a 45 minut animovanou komedii V OBLACÍCH a v sobotu 8. srpna ve 20 hodin a 45 minut americký thriller NOČNÍ MŮRY Z TEMNOT. Vstupné je 50 Kč. V případě velice nepříznivého počasí se představení neuskuteční. Podrobný program je k dispozici v informačním centru nebo na internetových stránkách města.

Setkání rodáků a přátel Mělčan

Datum: 5. 8. 2020

Sbor dobrovolných hasičů Mělčany zve na setkání rodáků a přátel Mělčan, které se uskuteční v sobotu 8. srpna ve 13 hodin u hasičské zbrojnice v Mělčanech. Po slavnostním zahájení bude odhalen a posvěcen znovuobnovený kříž Nejsvětější Trojice. Vystoupí dechová hudba Mělčaňanka a skupina Memory. Bohaté občerstvení je zajištěno od 11 hodin. Akce se koná za každého počasí.

Dobrušské letní muzicírování

Datum: 5. 8. 2020

Město Dobruška zve na tradiční DOBRUŠSKÉ LETNÍ MUZICÍROVÁNÍ, které pokračuje koncertem pop-rockové skupiny COMBI v neděli 9. srpna v 18 hodin v Archlebových sadech. Občerstvení je zajištěno, vstup je zdarma. Koncert se odehraje za každého počasí.

Turnaj v národní házené

Datum: 5. 8. 2020

Oddíl národní házené Sokol Dobruška zve všechny příznivce na 33. ročník Memoriálu Miloše Linharta, který se uskuteční ve dnech 8. a 9. srpna na házenkářském hřišti v Dobrušce. Jedná se o turnaj, kde se během dvou dnů utkají ligová družstva žen Dobrušky, Tymákova a Přeštic, v turnaji mužů se představí Dobruška, Přeštice, Opatovice nad Labem a Svinov. Bohaté občerstvení je zajištěno.

Utkání v kopané

Datum: 5. 8. 2020

Oddíl kopané SK Dobruška zve všechny příznivce na pohárová utkání na Městském stadionu:
V sobotu 8.8. od 17:00 hod - Krajský pohár mužů: SK Dobruška A – Vysoká n. L.
V neděli 9.8. od 17:30 hod - Okresní pohár mužů: SK Dobruška B– Černíkovice

S Blondýnou v parku

Datum: 3. 8. 2020

Město Dobruška a agentura AJa zvou na mimořádný koncert „S BLONDÝNOU V PARKU“, který se uskuteční ve středu 5. srpna v 18 hodin a 30 minut v Archlebových sadech. Vystoupí Blondýna, Dag Daggard, 2JaJa, Jaromír no a co. Občerstvení je zajištěno, vstupné je 50 Kč.

Pozvánka do kina

Datum: 31. 7. 2020

Společenské centrum Kino 70 uvádí dnes ve 20 hodin krátkometrážní film režisérky Natálie Císařovské FRANCEK, který je věnován životu a kořenům malíře Františka Kupky.
Společenské centrum Kino 70 zve na prázdninové promítání letního kina na koupališti v Dobrušce. Dnes ve 21 hodin uvádíme českou dramatickou komedii TERORISTKA a v sobotu 1. srpna ve 21 hodin animovanou komedii PLAYMOBIL VE FILMU. Vstupné je 50 Kč. V případě velice nepříznivého počasí se představení neuskuteční. Podrobný program je k dispozici v informačním centru nebo na internetových stránkách města.

Dobrušské letní muzicírování

Datum: 31. 7. 2020

Město Dobruška zve na tradiční DOBRUŠSKÉ LETNÍ MUZICÍROVÁNÍ, které pokračuje koncertem lidové kapely STAROPRAŠTÍ PARDÁLOVÉ v neděli 2. srpna v 18 hodin v Archlebových sadech. Občerstvení je zajištěno, vstup je zdarma. Koncert se odehraje za každého počasí.

Fotbalové utkání

Datum: 10. 7. 2020

Fotbalový oddíl SK Dobruška zve všechny příznivce na přátelské utkání na městském stadionu. V neděli 12. července v 17 hodin se utkají muži SK Dobruška A s RMSK Cidlina – Nový Bydžov.

Letní kino

Datum: 8. 7. 2020

Společenské centrum Kino 70 zve na prázdninové promítání letního kina na koupališti v Dobrušce. Dnes ve 21 hodin a 30 minut uvádíme českou romantickou komedii LOVEní, v pátek 10. července ve 21 hodin a 15 minut dramatický film AFTER: POLIBEK a v sobotu 11. července ve 21 hodin a 15 minut dobrodružný film MIA A BÍLÝ LEV. Vstupné je 50 Kč. V případě velice nepříznivého počasí se představení neuskuteční. Podrobný program je k dispozici v informačním centru nebo na internetových stránkách města.

Koncertem kapely JK BAND

Datum: 8. 7. 2020

Město Dobruška zve na tradiční DOBRUŠSKÉ LETNÍ MUZICÍROVÁNÍ, které pokračuje pop-rockovým koncertem kapely JK BAND v neděli 12. července v 18 hodin v Archlebových sadech. Občerstvení je zajištěno, vstup je zdarma. Koncert se uskuteční za každého počasí.

Revize kotlů na tuhá paliva

Datum: 8. 7. 2020

Společnost Topenářský servis s. r. o. Malá Morávka bude v Dobrušce provádět ve čtvrtek 16. července revize kotlů na tuhá paliva v ceně 800 Kč. Firma dále provádí revize, kontroly a čištění komínů v ceně 350 Kč a kontroly a čištění plynových kotlů v ceně od 350 Kč. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle 608 748 989.

Pozvánka do kina

Datum: 1. 7. 2020

Společenské centrum Kino 70 zve na slavnostní premiéru krátkometrážního filmu FRANCEK, který je věnován životu a kořenům malíře Františka Kupky. Promítání se koná v pátek 10. července v 18 hodin v dobrušském kině za osobní účasti režisérky Natálie Císařovské. Vstupenky si můžete v předprodeji zakoupit v informačním centru, on-line a na pokladně kina.

Letní kino

Datum: 1. 7. 2020

Společenské centrum Kino 70 zve na prázdninové promítání letního kina na koupališti v Dobrušce. V pátek 3. července ve 21 hodin a 30 minut uvádíme českou dokumentární komedii NA STOJÁKA V KINĚ a v sobotu 4. července ve 21 hodin a 30 minut český film CENA ZA ŠTĚSTÍ. Vstupné je 50 Kč. V případě velice nepříznivého počasí se představení neuskuteční. Podrobný program je k dispozici v informačním centru nebo na internetových stránkách města.

Dobrušské letní muzicírování

Datum: 1. 7. 2020

Město Dobruška zve na tradiční DOBRUŠSKÉ LETNÍ MUZICÍROVÁNÍ, které bude zahájeno úvodním pop-rockovým koncertem KAPELY DOBRUŠSKÉ ZUŠ pod vedením pana učitele Vladimíra Tošovského v neděli 5. července v 18 hodin v Archlebových sadech. Občerstvení je zajištěno, vstup je zdarma. Koncert se uskuteční za každého počasí.

Nabídka práce

Datum: 1. 7. 2020

Firma KAND s. r. o. v Dobrušce shání nové kolegy na pozici „Údržbář potravinářských strojů a zařízení“. Náplň práce: údržba, oprava a seřizování strojního zařízení v potravinářské výrobě, manipulace s materiálem, řízení VZV, obsluha tlakových nádob. Životopis zašlete na e-mail: job@kand.cz, nebo přineste do schránky na vrátnici firmy.

Sběr starého papíru

Datum: 29. 6. 2020

Základní škola Františka Kupky pořádá sběr starého papíru již dnes 29.6., zítra 30.6. a 1. července dopoledne. Kontejnery jsou přistaveny nad základní školou – u "VÝMĚNÍKU". Papír rovnejte přímo do přistavených kontejnerů. Prosíme, nevhazujte samotné kartony. Vhozenými kartony se znehodnotí celý obsah kontejneru. Výtěžek bude použit na nákup výtvarných potřeb pro žáky naší školy Františka Kupky.

Koncert na peróně

Datum: 22. 6. 2020

Město Dobruška, České dráhy a Servisbal Obaly Dobruška zvou na Koncert na peróně, který se uskuteční na nádraží Českých drah v neděli 28. června v 18 hodin. Vystoupí dechová hudba Valánečka a country folková kapela Sedmý nebe, k nahlédnutí bude „Kino na kolejích“, hostem večera bude hudební skupina Jardy Huška. Občerstvení je zajištěno, vstup je volný.

Přespolní běh areálem zdraví Chábory

Datum: 12. 6. 2020

Sbor dobrovolných hasičů Chábory a Sportovní klub policie Rychnov nad Kněžnou zvou k účasti na 39. ročníku Přespolního běhu areálem zdraví Chábory, který se koná v neděli 14. června. Prezence účastníků je od 8 hodin do 9 hodin a 30 minut. Závod je součástí Velké ceny východních Čech v bězích. Každý účastník obdrží diplom a věcnou cenu. Zároveň se uskuteční náborový běh pro všechny generace.

František z Dobrušky

Datum: 12. 6. 2020

V informačním centru a na pokladně kina jsou k dispozici vstupenky na slavnostní křest knihy o českém herci Radoslavu Brzobohatém, František z Dobrušky. Křest se bude konat v neděli 14. června v 18 hodin ve velkém sále Společenského centra Kina 70 za přítomnosti autorů.

Představení nejen pro seniory

Datum: 12. 6. 2020

Společenské centrum Kino 70 zve na cestovatelskou besedu o Gruzii s novinářem Petrem Voldánem „Postřehy odjinud“, která se uskuteční v rámci projektu „Představení nejen pro seniory“ ve čtvrtek 18. června v 10 hodin.

Sousedské posezení

Datum: 12. 6. 2020

Spolky Doteky naděje a Senioři ČR, Městská organizace Dobruška, zvou na Sousedské posezení, které se uskuteční ve čtvrtek 18. června v 16 hodin v Rýdlově vile. Host tentokrát bude vyprávět o ovčí vlně a budete si dokonce moci koupit výrobky z ní.

Kinematovlak

Datum: 12. 6. 2020

Od 18. do 29. června bude na nádraží Českých drah v Dobrušce opět přistaven Kinematovlak. Společenské centrum – Kino 70 za přispění partnerů projektu zvou nejen děti na filmová představení, která budou odehrána zdarma. Bližší program je k dispozici v informačním centru, na pokladně kina a na webových stránkách města Dobrušky.

Mobilní advokátní poradna

Datum: 29. 5. 2020

V pátek 5. června od 10 do 17 hodin se v Rodinném centru Sedmikráska uskuteční mobilní advokátní poradna, kde vám zdarma zkušení advokáti poradí zejména v oblasti dluhů, exekucí, bydlení a podobně. Přednost budou mít objednaní občané. Objednat se můžete na telefonním čísle 776 703 170.

Pozvánka do kina

Datum: 29. 5. 2020

Společenské centrum Kino 70 zve na reprízu českého dokumentu V SÍTI, který uvádí dnes ve 20 hodin. Školní verzi dokumentu s názvem V SÍTI: ZA ŠKOLOU promítáme v neděli 31. května v 17 hodin a 30 hodin. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně kina nebo v informačním centru.

Mimořádná představení k Mezinárodnímu dni dětí

Datum: 29. 5. 2020

Společenské centrum Kino 70 zve na mimořádná představení k Mezinárodnímu dni dětí. V pondělí 1. června v 10 hodin promítáme reprízu české filmové pohádky ZAKLETÉ PÍRKO a v 16 hodin reprízu rodinné animované komedie TROLLOVÉ A KOUZELNÝ LES. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně kina a v informačním centru.

Provoz koupaliště a sauny

Datum: 29. 5. 2020

Krytý bazén města Dobrušky oznamuje, že od pondělí 1. června je v provozu letní koupaliště v čase od 9 do 19 hodin. Povolený počet návštěvníků je 300. Od úterý 2. června je otevřena sauna v letním provozu od 12 do 19 hodin. Maximální počet osob v sauně ve stejný čas je pouze 9. Krytý bazén je pro veřejnost uzavřen. Pro aktuální informace sledujte webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pozvánka do kina

Datum: 13. 5. 2020

Společenské centrum - Kino 70 zve na reprízu českého filmu Chlap na střídačku, kterou uvádí v rámci projektu „Představení nejen pro seniory“ ve čtvrtek 14. května v 10 hodin. Vstupenky zakoupíte v informačním centru nebo na pokladně kina. Rezervace prozatím nejsou možné. Prosíme, abyste si z hygienických důvodů vstupenky kupovali vždy ob sedadlo s výjimkou rodinných příslušníků. Vstup do sálu bude umožněn pouze v rouškách.

Vracení vstupenek na představení

Datum: 13. 5. 2020

Společenské centrum Kino 70 upozorňuje, že dnes ještě od 17 do 18 hodin je možno na pokladně kina vrátit vstupenky na koncert HRADIŠŤANU a představení DIVADLA JÁRY CIMRMANA. Dále můžete vstupenky vrátit v provozních hodinách kina nejpozději do konce května.

Otevírací doba prodejny potravin

Datum: 13. 5. 2020

Prodejna potravin COOP-TIP na náměstí F. L. Věka upozorňuje, že od pondělí 18. května bude opět otevřena v normální otevírací době do 18 hodin.

Zobrazeno 1-30 ze 1008

Informace k COVID-19

Informace k COVID-19

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
4
28
4
29
4
30
6
31
5
1
3
2
4
3
3
4
3
5
3
6
3
7
3
8
3
9
4
10
3
11
3
12
3
13
3
14
3
15
3
16
4
17
3
18
3
19
3
20
3
21
3
22
3
23
4
24
3
25
3
26
4
27
3
28
3
29
3
30
4
31
3
1
4
2
4
3
4
4
4
5
4
6
4

Strategický plán města

Strategický plán rozvoje města

Kamery

Kamery

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Spotřebitelská poradna dTest

Spotřebitelská poradna dTest

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Aktuální počasí

Počasí dnes:

9. 8. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

app-store-download

google-play-download

Vyhledávání lékaře online

Databáze zdravotnických zařízení a lékařů celé ČR umožňuje z jednoho místa najít toho správného odborníka na Vaše zdravotní potíže. Zkuste portál www.navstevalekare.cz
[nové okno]

Pozvánky

Soubor ke stáhnutí: Kino-Dobruska-08_2020-web.pdf, Typ: Adobe Portable Document Format, Velikost: 223.69 kB

Soubor ke stáhnutí: Letni Kino-Dobruška-2020-plakat_web.pdf, Typ: Adobe Portable Document Format, Velikost: 55.51 kB

Letní kino

Výstava fotografií Miloše Petra

Výstava k 700. výročí města

Dobrušské letní muzicírování

Loutkové představení pro děti

Jaroslav Dušek - Čtyři dohody + pátá

Publicita projektů a organizací
Mapa