město Dobruška

Rozhodnutí hejtmana Královéhradeckého kraje

Nařizuje na území Královéhradeckého kraje zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (ústenky, roušky, respirátory, šátky, šály a obdobné prostředky chránící dýchací cesty) na veřejné prostranství, do prostředků veřejné hromadné dopravy, provozoven (jejichž provoz je povolen i za nouzového stavu), sociálních a zdravotnických zařízení, sídel orgánů veřejné moci, správních orgánů a integrovaného záchranného systému, škol a školských zařízení, pošt a lékáren a to na období od 18.3.2020 12:00 hodin do odvolání, nejdéle však po dobu trvání nouzového stavu.

Rozhodnutí hejtmana

Rozhodnutí hejtmana č. 2 - roušky.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 702,48 kB
Datum vložení: 18. 3. 2020 12:37
Datum poslední aktualizace: 18. 3. 2020 12:44

Strategický plán města

2. 4. 2020

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Uzavření informačního centra

Informace ke zrušeným představením