město Dobruška

Pojďme společně udělat vánoční radost pro Jitřenku

Znáte-li někoho, kdo je v Domově Jitřenka v Opočně, ať už je to starý známý, spolužák ze školy, kolega ze zaměstnání, bývalý soused nebo někdo, na koho jste si roky nevzpomněli, staňte se prosím Ježíškovým dobrým poslem v Jitřence tím, že mu pošlete drobný dárek, zavoláte mu na Štědrý den, pošlete mu nebo přinesete vánoční přání, domácí cukroví nebo něco, o čem víte, že míval rád. A pokud nikoho v domově neznáte a chcete i přesto pomoci dostat klienty Jitřenky symbolicky za zdi domova, vzpomeňte si na ně podobným způsobem s tím, že prostě učiníte totéž.
Na webových stránkách Jitřenky jsou pro vaši inspiraci umístěny tipy na drobné dárky, které by klientům udělaly radost. Ale radost jim přinesou i jiné drobné pozornosti. Stačí výrobek od dětí, perníčky, dopis, pohlednice. Je nutné k dárku připojit vzkaz, přáníčko s věnováním od konkrétního dárce. Tím se mohou stát jednotlivci i kolektivy pracovníků, firmy apod. Požadavek na přiložený vzkaz je kvůli tomu, aby klienti cítili, že jsou tady s námi a že jsme na ně v této složité době pro vlastní starosti nezapomněli... Bylo by pěkné dopřát klientům v jejich malé komunitě v Jitřence vánoční strom s množstvím dárků a hlavně vzkazů od všech, kteří na ně myslí, i když se v životě nikdy spolu nepotkali a dělí je třeba 80letý věkový rozdíl. Nezáleží na ceně či velikosti dárku. Klienti Jitřenky nejvíce ocení to, že jsme si na ně vzpomněli, že na ně myslíme, a to se vyčíslit penězi nedá. Více v přiloženém článku.

Jitřenka

Jitřenka.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 109,76 kB
Datum vložení: 12. 11. 2020 13:26
Datum poslední aktualizace: 12. 11. 2020 13:27
Autor: Martin Kanta

Festival F. L. Věka

Festival F. L. Věka [nové okno]

Strategický plán města

26. 11. 2020

zatazeno

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 1 až -3°C.

Chcipomoct.cz

Potravinová sbírka 2020

Soubor ke stáhnutí: leták - prosinec 2020.pdf, Typ: Adobe Portable Document Format, Velikost: 56.62 kB