Dnes je 16.9.2019

Svátek má Ludmila

16. 9. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, od severu až oblačno a hlavně v severní polovině místy přeháňky, k večeru místy déšť. Denní teploty 18 až 22°C, na JV kolem 24°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky

Mikroregion Rodný kraj Františka Kupky [nové okno]

Den otevřených dveří v pivovaru

Typ: ostatní
Rodinný pivovar v Dobrušce srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční již tuto sobotu 15. června od 13 do 21 hodin na nádvoří pivovaru. Těšit se můžete na všechny druhy piv z produkce pivovárku, exkurze pivovarem a sladovnou a také pivovarské hody v restauraci. Po celý den bude zajištěn hudební doprovod od kapel Valanka, Tomy a 4Waty. Vstup je zdarma.

Vytvořeno: 14. 6. 2019
Poslední aktualizace: 14. 6. 2019 13:45