město Dobruška

Dobrušský zpravodaj

2020

Dobrušský zpravodaj pyšnící se obdivuhodnou více než padesátiletou tradicí přinášíme už několik let v elektronické podobě na městském webu. Na počátku roku 2017 výrazně změnil svoji podobu. Papírový ve větším formátu A4 má barevnou obálku a uvnitř je dvoubarevný s černobílými fotografiemi. Všechny domácnosti v Dobrušce jej dostávají zdarma do schránek. Na webu www.mestodobruska.cz jej najdete v plnobarevné podobě. S koncem roku 2016 se uzavřela desetiletá historie Dobrušského listu, druhého měsíčníku vydávaného městem Dobruška. Výtisky listu lze nalézt na našem webovém archívu. Přejeme příjemné chvíle při pročítání nového Dobrušského zpravodaje na internetových stránkách www.mestodobruska.cz.

Kontakty:
e-mail:   zpravodaj@mestodobruska.cz, redaktor@mestodobruska.cz
telefon: 494 629 658, 778 536 600

Redaktor:
Mgr. Leoš Dragúň

Kancelář redakce:
nám. F. L. Věka 11, Dobruška (3. patro)

číslo 4 - duben 2020
číslo 3 - březen 2020
číslo 2 - únor 2020
číslo 1 - leden 2020

Strategický plán města

4. 4. 2020

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 1 až -3°C.

Uzavření informačního centra

Informace ke zrušeným představením