Zhasnutí vánočního stromu
Datum: 07.01.2024
Fotograf: Leoš Dragúň
V neděli 7. ledna se uskutečnilo slavnostní zhasnutí vánočního stromu, v jehož rámci proběhlo vyhodnocení Tříkrálové sbírky. Navzdory mrazivému počasí se sešlo na náměstí F. L. Věka poměrně hodně malých i velkých obyvatel, kterým zahrál žesťový kvartet Valanky a zazpíval dětský sbor ZUŠ.
Datum poslední aktualizace: 1. 2. 2024 14:21








![[nové okno] [nové okno]](/data/editor/mini29cs_1.jpg?gcm_date=1464245161)















